"بیگ راگ" نام یک گروه هنری طراح، بافنده و تولید کننده فرش های نفیس دستباف ایرانی است که تحت لوای مجموعه " سپنج" مشغول به فعالیت است و علیرغم هجوم ناخالصی و ناسره های هنری می خواهد برای مشتریان خاص و سلایق خاص، یک مفهوم جدید از زندگیِ مبتنی بر اصالت و طبیعت را ارایه دهد.
با احترام به ریشه های عمیق این هنر متعالی، معنقدیم در روند معرفی و توسعه ی این صنعت کارچندانی صورت نپذیرفته است، از طرفی خود را قیم و متولی این حوزه نیز نمیدانیم و از نقدهای احساسی نیز پرهیز می کنیم.
سابقه یک دهه طراحی، چیدمان؛ برندینگ و مارکتینک و از طرفی نیاز دیده نشده ی برخی مشتریان، ما را بر آن داشت تا با تمرکز بر طراحی های خاص، خدمات زیر را برای مشتریانمان ارایه دهیم:
- طراحی های سفارشی برای مشتریان که می تواند بر اساس مجموع سلایق آنها بعد از مصاحبه و گفتگو شکل بگیرد و در پایان صاحب فرش سفارشی و کلکسیونی خود همراه با امضای سفارش دهنده باشند.
- طراحی و بافت فرش های در ابعاد نامتعارف، با توجه به سبقه و تجربه ی حضور ما در روند تهیه و تولید 3 فرش بزرگ جهان که می تواند برای سالن های بزرگ و VIP و ... مورد استفاده قرار گیرد. 
لازم به ذکر است در طراحی این سفارشات از فرهنگ، موتیف و عناصر مناطق مربوطه نیز استفاده شده و تطبیق با معماری و اتمسفر آن مجموعه نیز در روند طراحی رعایت خواهد گردید.
- مشاوره در امر تولید، تهیه و خرید فرش های مناطق مختلف برای صادرات
- خدمات رایج فرش شامل: رفو و شستشو و مرمت
- برآورد قیمت و کارشناسی اصالت فرش های نفیس شما
طراحی صدها اثر فرش دستباف و از طرفی همکاری با برخی برندهای معتبر اروپایی و همچنین مشارکت با بخش های معماری و دکوراسیون و... عواملی است که باعث می شود ما به همکاری با گروه های لاکچری تمایل داشته باشیم، لذا اگر جزو یکی از گروه های مشتریان ما محسوب می شوید و یا بعنوان همکار امکان بهره مندی از هنر بی دریغ ما را دارید، خرسند خواهیم شد تا بتوانیم حرکتی نو در مسیر توسعه و اقتدار هنر ایرانی رقم بزنیم.
با احترام
گروه فرش " بیگ راگ"

Read 10556 times

rug info